WorldSkills Croatia ´2021

RCK Ugostiteljsko-turistička škola, Osijek domaćin je Međužupanijskog natjecanja WorldSkills Croatia u razdoblju od 13.-21.04.2021.! WorldSkills Croatia je natjecanje učenika strukovnih škola u organizaciji ASOO, te najveće događanje u obrazovanju u Hrvatskoj, kao i najveće natjecanje u ovom dijelu Europe. Ove godine  prvi put se s obzirom na epidemiološke uvjete održava online.

Iza nas su natjecanja iz Poslovanja recepcije hotela i Poslovanja turističke agencije. U organizaciji natjecanja sudjeluju naši profesori: Čuljak, Baraban, Kristek M., Marinović, Kelava, Dundović i Marinjak. Na natjecanjju iz Poslovanja recepcije i Poslovanja turističke agencije sudjelovale su škole iz Osijeka, Vinkovaca, Slavonskog Broda, Samobora i Zadra. Članovi povjerenstva, predstavnici struke iz Arriva Travel, Ora Tours, Hotel Osijek, Pučko otvoreno učilište, Prosvjetno-kulturni centar Mađara u RH, Pivnica i sobe Merlon bili su oduševljeni znanjem i vještinama učenika koji su se natjecali u pojedinim disciplinama!  Svi natjecatelji su se marljivo pripremali, a pobjedu su donijeli detalji i nijanse! Čestitamo im svima na sudjelovanju i znanju, kao i njihovim mentorima, a učenicima Magdaleni Štrangar iz Vinkovaca i Ani Matizović iz Osijkea (mentor prof. Ana-Marija Čuljak) iz Poslovanja turističke agencije, te Auri Cherin-Tihić iz Vinkovaca i Mihaelu Sušiću iz Osijeka (mentor prof. Tajana Kresović) iz Poslovanja recepcije hotela koji su redom osvojili 1. i 2. mjesta čestitamo na pobjedi i želimo im svu sreću i dobre rezultate na Državnom natjecanju!

objavio: Danijela Josipović   datum: 16. 4. 2021.

• KNJIŽNICA

Međupremetne teme