OBAVIJEST RODITELJIMA

Poštovani roditelji,

ukoliko u vašem kućanstvu nemate uređaj s pristupom internetu ( tablet, računalo) potrebno je popuniti zahtjev koji je dostupan na slijedećoj poveznici

Popunjeni zahtjev potrebno je poslati na mail škole  ured@ss-ugostiteljsko-turisticka-os.skole.hr  što prije kako bi  sve pristigle zahtjeve mogli poslati na kurikulum@mzo.hr.

Ukoliko tablete ili laptope trebaju i djeca nastavnika, oni ispunjeni zahtjev šalju preko svoje škole, a ne preko škole u kojoj je roditelj zaposlen.

Obavještavamo učenike i roditelje :

Od ponedjeljka 16. 3. 2020. neće biti redovite nastave u školi već će se provoditi nastava na daljinu prema redovitom rasporedu.

Budući da su se pojavile poteškoće kod prijave nastavnika i učenika u Office 365 nastava na daljinu će se odvijati preko Google Classroom-a. Nastavnici su kreirali učionice za svoje predmete i razrede. Razrednici će svojim učenicima poslati kod za svaki predmet koji učenici pohađaju i objasniti postupak prijave.

Pratite web stranicu škole na kojoj će biti obavijesti o izvođenju nastave na daljinu.

Još jednom molimo sve da budu strpljivi i da redovito izvršavaju svoje obveze.

Više detalja pročitajte u privitku.

• KNJIŽNICA