Započeo rad na programu stručnih usavršavanja nastavnika i mentora

Članovi VirtuOS tima održali su 3. prosinca 2020. godine Koordinacijski sastanak s partnerom na projektu – Filozofskim fakultetom Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku (FFOS). Na prvom sastanku, u prostorijama  fakulteta, razgovaralo se o stručnom usavršavanju nastavnika strukovnih škola i mentora kod poslodavaca, a odnosi se na projektne aktivnosti  IV.1.2. Razvoj programa i organizacija stručnog usavršavanja u području metodičkih kompetencija te IV.1.3.1-IV.1.3.4. Razvoj programa i organizacija stručnog usavršavanja u području psiholoških kompetencija.

U raspravi o projektnim aktivnostima koje se očekuju te izradi programa usavršavanja sudjelovali su voditeljica projekta VirtuOS - uspostava regionalnog centra kompetentnosti u sektoru turizma i ugostiteljstva (UP.03.3.1.05.0006) Dorotea Telarović, koordinator na projektu Vedran Lovrinčević, osoba za strategiju i razvoj ljudskih potencijala Gabrijela Baraban, asistentica na projektu Martina Leko te s FFOS-a sveučilišna nastavnica metodike Vesna Bjedov, sveučilišna nastavnica psihologije Ana Kurtović i administrator na projektu Vladimir Polić.

Koordinacijski sastanak tima VirtuOS na Filozofskom fakultetu u Osijeku

objavio: Danijela Josipović   datum: 4. 12. 2020.